Hakkımızda

Hakkımızda

Caramell Nedir ?

Caramell markası 2013 yılında, Ferah Aslanoba Gürsel ve Tuğçe Gürsel Sözer tarafından hayat buldu. Ferah Aslanoba Gürsel ustalığını ve zarafetini harmanlayıp leziz tatları keşfederken; Tuğçe Gürsel Sözer de bu leziz tatları eşsiz organizasyonlarıyla sizlerle buluşturuyor.

Davetleriniz, törenleriniz ve özel günlerinizde Caramell,sadece yarattığı lezzetler ile değil size özel sunum şekliyle de hizmetine değer katıyor…

Kahvaltı, Öğle Yemeklerimiz ve Rengarenk Tatlılarımızla Hizmetinizdeyiz
5 çeşit kahvaltı menüsü ve ekstra ürünleriyle sabah kahvaltılarınıza renk katacak olan Caramell Brasserie Patisserie, birbirinden leziz tarifleri ile öğlen yemeklerinize de ayrı bir lezzet katacak. Rengarenk ve isteğe göre özel yapılan pasta ve tatlı çeşitleri ise özel günleriniz ve mutlu anlarınızda yanınızda olacak.

Beş Çayı Zamanı…
Zamanınızın değerini Caramell Brasserie Patisserie ile daha iyi anlayacak, siz de misafirlerinizle anın tadını çıkaracaksınız.

Doğum Günü, Düğün ve Davetleriniz İçin
Yılbaşı, doğum günü, mevlüt ikramları, iftar yemekleri, özel davetleriniz ve her türlü özel günlerinizde farklı sunumlar ve farklı lezzetler Caramell Brasserie Patisserie farkıyla hazırlanıyor. Size geriye bir tek bu özel anın keyfini Caramell Brasserie Patisserie’in hoş ve huzurlu ortamında çıkarmak kalıyor.

Lezzet, kalite ve detaylardan ödün vermemeyi kapsayan kusursuz servisi ve işinin ehli ekibi ile, misafirleriniz organizasyonunuzdan sadece etkilenmeyecek, aynı zamanda da sonsuz keyif alacak.

Günün Her Ânı

Caramell markasını farklılaştıran ve rakiplerinden ayıran en önemli özelliği, tasarım tecrübesinin her detayda yer alması ve özel hissettirmesidir. Sunduğu lezzetleri, adeta bir sanat eseriymiş gibi incelikle işleyen ustalar, bu lezzetleri farklı sunum seçenekleriyle sizlere ulaştırıyor.

Caramell Brasserie Patisserie  olarak günün tüm vakitlerinde sizlere çeşitli hizmetler veriyoruz;
-Sabah işe giderken hızlı bir şekilde alabileceğiniz unlu mamüllerimiz ya da biraz vaktiniz varsa zengin kahvaltı menülerimizle güne güzel bir başlangıç yapabilirsiniz.
-Gün arasında nefis yemeklerimizi tadabilir ya da güzel bir tatlı kaçamağı yapabilirsiniz.


Caramell ekibi olarak paylaştığınız mutlu anlarınız için teşekkür ederiz.
✻✻✻